comScore

Azerbeycan gol kralı Süper Lig'e geliyor

08 Ocak 2015, Perşembe 21:32
Azerbeycan gol kralı Süper Lig'e geliyor

Süperlig takımları devre arasına girdikten sonra hızlı şekilde üzerinde çalıştıkları oyuncuları transfer edebilmek için tüm hızıyle çalışıyorlar.

FutbolArena  Özel - Süper Lig takımları devre arasına girdikten sonra hızlı şekilde üzerinde çalıştıkları oyuncuları transfer edebilmek için tüm hızıyle çalışıyorlar.

Özellikle golcü ve gol kralları daha zor bulunduğu için iyi olan isimler zaten kolay kolay elden bırakılmıyor.
Makedon milli ve son dönemde Azerbeycan takımlarından Karabağ takımında forma giyen Muarem Muarem yetenekleri ile birçok takımın radarına yakalandı. Geçen sezon attığu 14 gol ile gol kralı olan yıldız oyuncu 1988 doğumlu ve futbolunun  en güzel döneminde iyi bir transfer yapmak istiyor. Takımın 10 numaralı formasını giyen oyuncu forvet arkası oyuncu kanat bölgesi ve fuleli koşularıyla bütün takımlar için iyi bir çilingir görevi görebilir.

Son olarak iki takım Eskişehir ve Gençlerbirliği takımları resmi tekliflerini iletti ve oyuncu Türkiye'ye gelmeyi çok istediği için bu transfer gerçekleşecek. Maliyet olarak fiyatı oldukça uygun olan isim kısa sürede açıklanacak. İki kırmızı siayahlı takımdan bir tanesine gidecek gibi görünüyor. Türk asıllı isim kontejyan sıkıntısınada takılmayacak.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)