comScore

Uğur Tütüneker: 'İstifa dahil bir değerlendirme yapacağız'

04 Ocak 2015, Pazar 17:10
Uğur Tütüneker: 'İstifa dahil bir değerlendirme yapacağız'

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, farklı Kasımpaşa mağlubiyeti sonrası beklemedikleri kötü bir yenilgi aldıklarını ifade ederek yönetimle kötü gidişi değerlendireceklerini kaydetti. Tütüneker:, "İstifa da dahil bir değerlendirme yapacağız." dedi.


Süper Lig'in 16. haftasında Kasımpaşa, Kayseri Erciyesspor'u 5-2 mağlup etti. Maçı değerlendiren Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, kötü bir mağlubiyet olduğunu belirterek, futbolcu, teknik heyet olarak bir değerlendirme yapacaklarını kaydetti. Maçla ilgili çok fazla konuşmak istemediğini belirterek söze başlayan Tütüneker, şunları söyledi:

"Ağır bir mağlubiyet aldık. Burada şapkamızı önümüze alıp hem kendimizi hem futbolcuları değerlendireceğiz. Başkanımızla oturup konuşacağız. Maçla ilgili pek birşey söylemek istemiyorum. Ağır bir yenilgi aldık. Fazlasıyla sakatlıklarımız var, ama buna sığınmak istemiyorum. Sırf takım değil biz de kendimizi değerlendireceğiz."
'İstifayı mı değerlendireceksiniz?' şeklindeki bir soruya da Tütüneker, "Bunları çok konuşmak istemiyorum. Bu değerlendirme çok önemli. Tabi ki biz de bunun içindeyiz." cevabını verdi.

SHOTA ARVALEDZE: KÖTÜ BAŞLADIK İYİ BİTİRDİK

Kasımpaşa Teknik Direktörü Shoto Arvaledze, Kayseri'de her zaman kendisini sıcak hissettiğini belirterek burada galip gelmenin sevincini yaşadıklarını söyledi.

Arvaledze, Kayseri Erciyesspor seyircilerinin de kendisini sıcak hissetmesinde katkısı olduğunu belirterek, "İyi bir maç oldu bizim için. Kötü başladık. Ama iyi döndük. Tartışılan pozisyonlar olabilir ama penaltı kesin penaltıymış. İlk devrede rakip sahada daha risk alarak pozisyon bulduk, golleri de attık. Özellikle yediğimiz 2 gol konsatrasyon hatası nedeniyle geldi. Buna üzüldüm. Çok önemli bir 3 puan aldık. Saha bana biraz daha ağır geldi. Normalde her zaman iyi oluyordu. Sakatlar geri geliyor. İnşaallah Orhan ve Eren de döner. Antalya'da yapacağımız kamptan sonra birkaç transfer düşünüyoruz." dedi.


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)