comScore

Orduspor'da mağlubiyet üzüntüsü

30 Kasım 2014, Pazar 13:00

Kulüp basın sözcüsü Karaağaç: "Adana Demirspor karşısında ortaya koyduğumuz futbol, maçı izleyen herkesin beğenisini toplasa da alınan mağlubiyet bizi üzdü"

PTT 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'da Adana Demirspor karşısında alınan 1-0'lık mağlubiyetin üzüntüsü yaşanıyor. 

Mor-beyazlı kulübün basın sözcüsü Durmuş Karaağaç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Adana Demirspor karşısında sezonun en iyi maçını oynadıklarını söyledi.

İyi futbol karşısında tek eksiğin gol olduğunu ifade eden Karaağaç, çok istemelerine ve iyi mücadele etmelere karşı istediklerini alamadıklarını belirtti.

Orduspor'un ortaya koyduğu futbolun gelecek adına ümit verdiğini vurgulayan Karaağaç, "Özellikle yeni teknik direktörümüz Ziya Doğan ile çıkış yakalayacağımıza yürekten inanıyoruz" dedi. 

Orduspor'un uzun süre karşılaşmada 10 kişi mücadele ettiğini, buna rağmen her dakika golü bulmaya çalışan taraf olduğunu anlatan Karaağaç, şunları kaydetti:

"Rakibimizin de bizim de durumumuz ortada. Kağıt üzerinde Adana Demirspor maçı farklı kazanır gibi sonuç ortaya çıkıyor. Ama 90 dakika boyunca bunun böyle olmadığını herkese gösterdik. Maçın hemen başında yediğimiz talihsiz gol sonrası üstün oynayan taraf bizdik ancak çok istediğimiz golü bir türlü bulamadık. Birçok topumuz direkten döndü. Futbolda şans faktörü yanımızda değildi. Adana Demirspor karşısında ortaya koyduğumuz futbol, maçı izleyen herkesin beğenisini toplasa da alınan mağlubiyet bizi üzdü."

Adana Demirspor maçında takımın başında olamayan teknik direktör Doğan'ın, futbolcularla otelde toplantı yapma imkanı ve maçı tribünden izleme fırsatı bulduğuna işaret eden Karaağaç, "Hocamızın bu maçta takımı iyi analiz ettiğine inanıyoruz. Yarın Ordu'ya gelerek takımın başında ilk antrenmanına çıkacak" diye konuştu.

Orduspor'un bulunduğu yeri hak etmediğini dile getiren Karaağaç, el birliğiyle takımı son sıradan kurtaracaklarını sözlerine ekledi.


FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)