comScore

Samsunspor, Elazığspor maçına hazır

25 Ekim 2014, Cumartesi 17:20

Samsunspor'da futbolcular kurban keserek şanssızlıklarını kırmaya çalıştı.

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor'un bu yıl istediği sonuçları alamamasını şanssızlık olarak değerlendiren yönetim ve futbolcular, kurban keserek şanssızlıklarını kırmaya çalıştı.

Samsunspor, yarın kendi sahasında oynayacağı Elazığspor maçının hazırlıklarını Nuri Asan Tesisleri'nde yaptığı ter idmanıyla tamamladı.

Teknik Direktör Erhan Altın yönetiminde ısınma koşusu, kültür fizik hareketleri ve ayak tenisi oynayan kırmızı-beyazlı futbolcular, daha sonra taktik ağırlı çift kale maç yaptı. Antrenmanın ardından son haftalarda yaşanan şanssızlığı yenmek için kurban kesildi.

Samsunspor Kulüp Başkan vekili Mehmet Bank, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Samsunspor'a maddi ve manevi herkesin destek çıkmasını istedi.

Birlik ve beraberlik zamanı olduğunu vurgulayan Bank, "Elazığspor maçında eksi başkanlarımızı, yöneticilerimizi ve taraftarlarımızı takıma destek olmaya çağırıyorum. İllaki maddi destek vererek destek olmak gerekmez, manevi olarak da onların yanımızda olduğunu göstermesi lazım" dedi.

Takımın üzerindeki şanssızlığı Elazığspor maçında atacağına inandığını belirten Bank, "Son haftalarda yaşadığımız şansızlığı Elazığspor maçıyla üzerimizden atacağız. Takımımız iyi mücadele ederek sahadan 3 puanla ayrılacaktır. Bu maçla bir çıkış yakalayacağımızı düşünüyorum. Tüm taraftarlarımız da bu inanç doğrultusunda son dakikaya kadar takımıza destek olacağına umut ediyorum" diye konuştu.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"