comScore

Ümit Özat "asla" demişti! Sözünden döndü...

24 Ekim 2014, Cuma 16:07

Galatasaray'dan olaylı bir şekilde ayrılan kadın antrenör Duygu Erdoğan, Elazığspor'u çalıştıran Ümit Özat'ın yardımcısı oldu.

Fatih Terim döneminde Galatasaray'ın A takımının antrenmanlarına katılan ve antrenörlük yapan Duygu Erdoğan, PTT 1. Lig'de Elazığspor'u çalıştıran Ümit Özat'ın yardımcısı oldu. Erdoğan, "Şu an Elazığspor'dayım. PTT 1. Lig'deki ilk deneyimim. Daha önce Süper Lig ve altyapı liglerinde yer almıştım. Burada olmak benim için farklı. Ligleri tanıma, genç futbolcuları tanımak ya da bu liglerdeki tecrübeli futbolcularla çalışmak benim adıma çok önemli bir deneyim olduğunu düşünüyorum. Benim için takım fark etmiyor. Mesleğimi icra ediyorum. Mesleğimi nerede yaptığım değil ne şekilde yaptığım önemli" dedi.

Erdoğan, geçtiğimiz yıl resmi hesabından daha önce Fenerbahçe'yle ilgili attığı tweet'ler nedeniyle Sarı-Kırmızılı kulüpten gönderilmişti. Elazığspor Teknik Direktörü Ümit Özat'sa daha önce "Kadınlar futboldan anlamaz" çıkışıyla dikkat çekmişti.Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"