comScore

Orduspor, Osmanlıspor'a hazır

24 Ekim 2014, Cuma 11:50

Mor-beyazlı kafile, Osmanlıspor ile oynanacak PTT 1. Lig maçı için Ankara'ya hareket etti.

PTT 1. Lig'de mücadele eden Orduspor, pazar günü deplasmanda oynayacağı Osmanlıspor maçı için Ankara'ya gitti.

Mor-beyazlılar, Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri'nde teknik sorumlular Muhammet Dilaver ve Sebahattin Akbayrak idaresinde gerçekleştirilen antrenmanla Ordu'daki çalışmalarını tamamladı.

Antrenmanın ardından Orduspor kafilesi, takım otobüsüyle Ankara'ya hareket etti.

Kafilede, sakatlıkları süren Martin Mutumba, Emre Aygün, Emrullah Kokoç, Bilal Türkgüler yer almadı.

- Futbolcuların açıklamaları

Öte yandan mor-beyazlı ekibin orta saha oyuncusu Yusuf Kurtuluş Osmanlıspor mücadelesiyle çıkışa geçmek istediklerini söyledi.

Artık her maçın zor olduğunu belirten Kurtuluş, "Osmanlıspor da çok formda bir takım. Gayet iyi gidiyorlar. Biz de tam tersi, kötü gidiyoruz. Artık toparlamamız gerekiyor. Ben bu maçı bizim için bir çıkış maçı görüyorum. Kazanamasak da kaybetmememiz gereken bir mücadele olacak. İnşallah Osmanlıspor maçıyla çok istediğimiz çıkışı yakalarız" dedi.

Defans oyuncusu Mesut Çaytemel de Osmanlıspor maçından puan ya da puanlarla dönmek istediklerini söyledi.

Çaytemel, kötü gidişe dur demek istediklerini ifade ederek, "Oynadığımız ligde her takım birbirini yenebilecek kapasitede. Rakibin kim olduğunun çok da önemi yok. Biz de zor bir dönemden geçiyoruz. Acilen ihtiyacımız olan puan ya da puanları almamız gerekiyor. Zorlukların üstesinden gelecek bir kadromuz var. İnşallah Ankara'da bize yakışanı yapar ve oradan puanlarla döneriz" diye konuştu.

Orta saha oyuncusu Yasin Şahan ise Ankara'da zor bir maça çıkacaklarını ancak puan ya da puanlarla dönebilmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Artık kötü sonuç almak istemediklerini vurgulayan Şahan, bunun için de çok çalışıp deplasmandan puan alıp dönmek istediklerini kaydetti.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"