comScore

Alanyaspor yerinden memnun

20 Ekim 2014, Pazartesi 14:20

Albimo Alanyaspor'da Kulüp Başkan Yardımcısı ve Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu, lige başlarken orta sıralarda, tehlike yaşamadan ilk yıllarını atlatmayı hedeflediklerini, takımlarının hedefleri doğrultusunda gittiğini söyledi.

PTT 1. Lig ekiplerinden Albimo Alanyaspor'da Kulüp Başkan Yardımcısı ve Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu, lige başlarken orta sıralarda, tehlike yaşamadan ilk yıllarını atlatmayı hedeflediklerini, takımlarının hedefleri doğrultusunda gittiğini söyledi.

Çavuşoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Denizlispor maçındaki 1-1'lik skorun kendilerini tatmin etmediğini ancak iyi oynadıklarını belirtti.

Galibiyet parolasıyla çıktıkları maçın Albimo Alanyaspor'un üst sıralardaki takibini sürdürmesi açısından önemli olduğunu dile getiren Çavuşoğlu, "Denizlispor maçında 90 dakika boyunca etkili futbol ortaya koyduk. Maça, köşe atışından beklemediğimiz bir anda yediğimiz golle başladık. İlerleyen dakikalarda oyunun inisiyatifini ele aldık ancak gol yollarında etkili olamadık" dedi.

Ayite'nin eksikliğini hissettiklerini vurgulayan Çavuşoğlu, 90 dakika boyunca oyuncuların gösterdiği kazanma azminin takımın geleceği adına sevindirici olduğuna işaret etti. 

Çavuşoğlu, bu maçın geride kaldığını, artık deplasmanda oynayacakları Giresunspor maçına odaklandıklarını kaydederek, "Lige başlarken orta sıralarda, tehlike yaşamadan ilk yılımızı atlatmayı hedefliyorduk. Takımımız hedefimiz doğrultusunda gidiyor. Her maça kazanmak için çıkan ve modern futbol oynayan bir ekibiz. Bu çizgimizi sezon sonuna kadar bozmadan sürdürmek istiyoruz" diye konuştu.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"