comScore

Odyakmaz: "İşimize gelmemesine rağmen...."

19 Ekim 2014, Pazar 23:05

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz, Beşiktaş'a 3-2 mağlup oldukları maçın ardından konuştu.

Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Odyakmaz, ligde Beşiktaş'a 3-2 mağlup oldukları maça ilişkin, "Yeni sezon itibarıyla çok fazla futbolun olmadığı ligimizde, 5 gollü güzel bir karşılaşma olması sevindirici" dedi.

Odyakmaz, maçın ardından yaptığı açıklamada, Beşiktaş karşısında iyi bir futbol sergilediklerini belirterek, "Yeni sezon itibarıyla çok fazla futbolun olmadığı ligimizde, 5 gollü güzel bir karşılaşma olması sevindirici. Galatasaray maçında da iyi oynamıştık ama alkışlar bize, 3 puan başkasına olmuştu. Bundan dolayı üzüntülüyüz. Futbolcularımızla gurur duyuyoruz ve daha iyi işler yapacağımıza inanıyoruz" diye konuştu.
Beşiktaş'ın maçı Sivas'ta oynamak gibi bir teklifi olduğunu ancak Futbol Federasyonu'nun bunu kabul etmediğini belirten Odyakmaz, "Sanırım böyle değişim işlerine yol açmak istemediler. İşimize gelmemesine rağmen Ankara'da oynamayı kabul ettim. İyi de futbol ve atmosfer vardı. Zemin de iyiydi. Biraz ulaşım sorunları yaşadık. Beşiktaş'ı tebrik ediyoruz. Kazanmayı veya puan almayı çok istiyorduk ama olmadı" diyerek sözlerini tamamladı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)