comScore

Totti 'şike göndermesinden' pişman mı?

17 Ekim 2014, Cuma 16:54

Roma'nın yaşayan efsanesi Francesco Totti, Juventus maçını 3-2 kaybettikten sonra yaptığı açıklamalar konusunda pişmanlık duymadığını söyledi.
 

Juventus, geçtiğimiz günlerde başkent ekibi Roma'yı 3-2 yenmiş ve ardından Roma kaptanı Francesco Totti, Juve'nin halen şike yaptığını söyleyip kazandıkları tartışmalı penaltıya göndermede bulunmuştu.
 
Corriere dello Sport'a yeni açıklamalarda bulunan Totti, "Söylediklerim sebebiyle pişman değilim. Ancak üzerine daha fazla da konuşma gereği duymuyorum." dedi.
 
Totti, önlerinde Chievo maçı olduğunu hatırlatarak, artık bu mücadeleye odaklanmaları ve geçmişi konuşmanın gereksiz olduğunu da sözlerine ekledi.
 
NE DEMİŞTİ?
 
Totti, 3-2 kaybettikleri Juve maçının ardından, "Bence onlar kendi liginde oynasınlar. Ne de olsa bir şekilde her zaman maçlarını kazanıyorlar. Pozisyonların tekrarını seyretmeye bile gerek yok. Her şey saha içinde görüldü. Juventus ile ilgili bu düşüncelere sahip olan tek kişi ben değilim. Tüm İtalya bunu tartışıyor. Eğer Juventuslu bir oyuncu düştüyse hiç şüphe yok ki karar her zaman penaltıdır. Artık susmalıyım çünkü biraz daha konuşursam ceza alacağım." demişt

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)