comScore

''Kobani mazeret olarak kullanıldı''

16 Ekim 2014, Perşembe 18:09

Sarıyer Kulübü Asbaşkanı ve sanatçı Ferhat Göçer Lig Radyo'ya konuk oldu.

FutbolArena 

Kaliteyi yükseltmeye çalışıyoruz
Benim burada yapmaya çalıştığım genel olarak toplam kalite standartını yükseltmeye çalışmaktır. Türkiye genelinde kaynaklanan genel problemleri hep birlikte yaşıyoruz. Hekim olarak ve sanatçı olarak tecrübelerimi aktarmak istiyorum.
 
Antrenör Erdal Ergörmüş'ün Kobani konusu ile alakalı sosyal paylaşım sitesinden yaptığı konu hakkında neler düşünüyorsunuz?
 
Mesele bir taraftar meselesi değil 2-3 tane kendini bilmeyen arkadaşın yaptığı yanlıştır. Sarıyer spor kulübü bu konuyu çok ciddiye alarak incelediğinide hatırlatalım.
 
Kobani mazeret olarak gösterilmiştir
 
Olayın asıl gerçek yönü Turhan hoca ve teknik heyete eleştiriler bulunuyordu. Hatta Kobani konusunu mazeret olarak kullanılmıştır. Bu baskını yapanlar neden takımı 3-5-2 veya 4-3-3 oynatmıyorsun diyerek husursuzluk çıkartmaya çalışmışlardır. Bu olay bu şekilde kabul edilemez. 
 
Yönetim olarak karar vereceğiz
 
Kamil Dizar ve Turhan Özyazanlar'a yapılan haksızlığa karşı çıkacağız. Takımımız hala namağlup olarak yoluna devam ediyorken bu eleştirileri anlamak mümkün değil. Toplantı yaparak yönetim olarak karar vereceğiz.
 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)