comScore

Eskişehirspor şanssızlıktan dert yandı

16 Ekim 2014, Perşembe 16:43

Eskişehirspor Teknik Asbaşkanı Bahadır Ünalan; "Sezon başından beri oynadığımız futbolda hiçbir sorun yok. Tek sıkıntımız şanssızlık'' dedi.

Eskişehirspor Teknik Asbaşkanı Bahadır Ünalan, sezon başından beri takımın oynadığı futbolda hiçbir sorun olmadığını, geçen 4 maça bakıldığında futbol kalitesi ve topa sahip olma oranında rakip takıma göre daha üstünlük sağladıklarını ancak gol atmayla ilgili şanssızlıkla beraber bir sorunlarının bulunduğunu bildirdi.

Ünalan, kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:
"Geçirdiğimiz 15 günlük arada yoğun bir antrenman temposu oldu. Geçtiğimiz pazar günü Ankara'da Osmanlıspor ile bir hazırlık maçı yaptık. Burada özellikle tecrübesiz veya genç futbolcularımızın denenmesi sağlandı. Onun haricinde dün itibarıyla milli takımda bulunan futbolcularımız geri dönüş yaptı. Onlar da bugün idmana katıldılar. Bugün de teknik ve taktik çalışmalarla Bursaspor maçına hazırlıklar devam ediyor." 
Takımın genel durumu ve hafta sonu deplasmanda oynanacak Bursaspor maçıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Ünalan, şöyle devam etti: 

"Sezon başından beri oynadığımız futbolda hiçbir sorun yok. Geçirdiğimiz 4 maçta da futbol kalitesi ve topa sahip olma oranında rakip takıma göre daha üstündük ancak gol atmayla alakalı şanssızlıkla beraber bir sorunumuz var. Bursaspor maçı ve sonraki Mersin İdman Yurdu maçında dönerek artık sezonda yukarıya doğru tırmanarak gideceğimize inanıyorum. Bursaspor maçında taraftarlarımızın da tribünde olacağını düşünüyorum. Orada bize de verecekleri destekle, iyi bir sonuçla döneceğimize inancım tam."
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"