comScore

Akhisar'dan Kasımpaşa'ya özel önlem

16 Ekim 2014, Perşembe 14:57

Kasımpaşa'yı konuk etmeye hazırlanan Akhisar Belediyespor'da teknik direktör Mustafa Reşit Akçay, rakibe karşı özel önlem alacaklarını açıkladı. 

Spor Toto Süper Lig'de Kasımpaşa'yı konuk etmeye hazırlanan Akhisar Belediyespor'da teknik direktör Mustafa Reşit Akçay, rakibe karşı özel önlem alacaklarını açıkladı.
 
İstanbul Başakşehir yenilgisinin ardından, Kasımpaşa'ya karşı çok dikkatli olmaları gerektiğine değinen Akçay, "Kasımpaşa ofansif olarak bu ligin en güçlü takımlarından. Bu nedenle hem grup hem de takım savunmasını çok iyi yapmamız gerekiyor" şeklinde konuştu.
 
Akhisar Blediyespor'da ilk hedeflerinin ligde kalmak olduğunu yineleyen tecrübeli teknik adam, "Ligin ilk 4 haftasında topladığımız 10 puan ve oturduğumuz liderlik koltuğu bazı beklentilerin büyümesine neden oldu. Bizim koyduğumuz hedef kalıcı olmak. Popülist olmaya, abartmaya gerek yok. Şu anda hedeflediğimiz yerdeyiz. Amacımız ligi 7 ile 13'üncü sıra arasında tamamlamak. Gerçek hedefimiz bu sıralama içerisinde yer almaktır" dedi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)