comScore

G.Antep hakkında OLAY açıklama! "Sirke çevirdiler"

16 Ekim 2014, Perşembe 09:24

Ocak ayında Gaziantepspor'a transferi son anda gerçekleşmeyen Bilyaletdinov'un menajeri oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Bu sezon Ocak ayı ara transfer döneminde Gaziantepspor'a transferi son anda gerçekleşmeyen Rus futbolcu Bilyaletdinov'un menajeri Gaziantepspor yöneticileri hakkında olay açıklamalar yaptı. 
 
Hatırlanacağı üzere Gaziantep'e gelmesine ve sağlık kontrolünden geçmesine rağmen transferi son anda yatan Bilyaletdinov, bu durum için Gaziantepspor yöneticilerini sorumlu tutmuş ve anlaşma şartlarına uymadıklarını söylemişti. Menajeri Rustem Radjabov'dan ise Rus futbolcuyu doğrulayacak çok sert açıklamalar geldi. İşte o sözler:
 
"Biz Gaziantepspor ile sözleşme imzalamak üzeredeydik. Her şey neredeyse tamamdı. Bilyaletdinov, G.Antep'e gitti ve bir otele yerleştirildi. Daha sonra sağlık kontrolünden geçti. Herhangi bir sorun yoktu.  Sağlık kontrolünden sonra kulübün binasına gittim ve bu andan itibaren adeta bir sirk oyunu başladı. Önümüze tamamen bize uygun olmayan, daha önce konuştuğumuz şartlardan bağımsız farklı bir sözleşme getirildi. Bu yüzden birkaç saat biraz da tartışmalı bir konuşma süreci yaşandı. Sonuç itibariyle kulüp başkanı daha önce konuştuğumuz sözleşme şartlarına uymadı. Bilyaletdinov da apar topar Moskova'ya dönerek Torpedo Moskova ile sözleşme imzaladı. 
 
Haber: Barbaros Yıldızlı
 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"