comScore

Şifo'dan Terim'e mesaj

15 Ekim 2014, Çarşamba 17:11

Çaykur Rizespor'un teknik direktörü ‘Şifo' lakaplı Mehmet Özdilek, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'e sükunet çağrısında bulundu.

2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri A Grubu'nda deplasmanda Letonya ile 1-1 berabere kalan ve oynadığı üç maçta 1 puan alabilen Türkiye A Milli Futbol Takımı'na yönelik tepkiler sonrası bir televizyon kanalına telefonla konuk olan Çaykur Rizespor'un teknik direktörü ‘Şifo' lakaplı Mehmet Özdilek, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'e sükunet çağrısında bulundu.

Kahramanmaraş Aksu TV'de sunuculuğunu Mustafa Aykır'ın yaptığı Tarafsız Saha programına telefonla konuk alınan Şifo Mehmet, Fatih Terim'in başta olmak üzere tüm takım oyuncularına sakin olmaları konusunda tavsiyede bulundu. Özdilek, programda yaptığı açıklamada, “Milli takımımız çok güzel bir heyecanla başladı Fatih hocayla birlikte ancak beklenmedik iki mağlubiyet aldı. Gruba baktığımızda mili takımımız geride kaldı. Her ülkenin isteği gibi bizde Avrupa ve Dünya şampiyonu olan bir milli takım oluşturmak istiyoruz. Bunun için de takımın başında olan Fatih hocamızın biraz sabırlı ve sakin olması gerekiyor. Ben milli takımızın başarılı olacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)