comScore

Dunga, Alex'i kadroya alacak mı?

14 Ekim 2014, Salı 17:31

Brezilya Milli Takımı Teknik Direktörü Dunga'ya, Türkiye ile oynanacak hazırlık maçı öncesi Alex'i kadroya alması yönündeki baskı her geçen gün artıyor.

Brezilya Milli Takımı'yla A Milli Takımımızı buluşturacak 12 Kasım'daki maç öncesi Alex'in jübile yapmadan önce son bir kez Kadıköy'e çıkmasını isteyen Brezilyalı ve Türk taraftarlar sosyal medya aracılığıyla Dunga'ya seslenirken, tecrübeli teknik adamın Alex'i kadroya alıp almayacağı henüz bilinmiyor.

Bilindiği gibi kısa bir süre sonra futbolu bırakacak olan Alex de Souza, futbolu bırakmadan önce son arzusunun bir kez daha Kadıköy'de oynamak olduğunu belirtmiş ancak Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, efsane futbolcuya jübile yapılmayacağını açıklamıştı. 
 
Daha önce Konfederasyon Kupası'nda Brezilya formasıyla Türkiye ağlarını sarsan Alex, Fenerbahçe'ye transfer olmasının ardından Brezilya Milli Takımı'ndaki yerini kaybetmişti.
#AlexNaSeleção ve #AlexMilliTakıma gibi taglerle 37 yaşındaki futbolcunun Kadıköy'de Türkiye ile oynanacak hazırlık maçında forma giymesini isteyen taraftarların bu talebinin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini zaman gösterecek...

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)