comScore

Elazığspor taraftarından destek bekliyor

11 Ekim 2014, Cumartesi 16:30

PTT 1. Lig ekiplerinden Elazığspor Kulübü basın sözcüsü Zülfü Aydıngöz, taraftara maçlara gelerek takımlarına destek olmaları çağrısında bulundu.

PTT 1. Lig ekiplerinden Elazığspor Kulübü basın sözcüsü Zülfü Aydıngöz, taraftara maçlara gelerek takımlarına destek olmaları çağrısında bulundu.

Gazi Caddesi'nde oluşturulan passolig kartı ve bilet satış noktasının açılışına katılan Aydıngöz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, sezon öncesi yaşanan tüm olumsuzluklara ve sıkıntılı süreçlere rağmen ligde son 3 maçta sergiledikleri futbol ve aldıkları puanların memnuniyet verici olduğunu söyledi.

Başarılarının artarak devam etmesi için taraftarın desteğine ihtiyaç duyduklarını belirten Aydıngöz, şunları kaydetti:

"Taraftarımızla bütünleşirsek, onların vereceği desteği, gücü ve motivasyonu futbolcularımız hissederse daha başarılı bir Elazığspor ortaya çıkarabiliriz. Boş tribünler karşısında başarılı olmak pek bir şey ifade etmiyor. Elazığspor sezon başından itibaren sıkıntılarla başlayan süreçten alnının akıyla çıkmaya devam ediyor. İnşallah, taraftarımızın da desteğini alarak Manisaspor maçında da çıkışımızı sürdüreceğiz." 

Taraftarı tribüne çekmek için bilet fiyatlarında indirime gittiklerini aktaran Aydıngöz, ligin 6. haftasında 19 Ekim Pazar günü sahalarında yapacakları Manisaspor maçında taraftarı tribünde görmek istediklerini belirtti.

Paranın kendileri için ikinci planda olduğunu dile getiren Aydıngöz, "Orduspor maçından sonra böyle bir karar aldık. Manisaspor maçıyla bilet fiyatlarımızı kale arkası 2, maraton 5, kapalı 10 ve VIP tribün 20 lira olarak belirledik. Bunun akabinde stadyum altındaki gişelere gidemeyen vatandaşlarımıza kolaylık olması için kent merkezinde passolig ve bilet satış noktası oluşturduk" şeklinde konuştu.


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)