comScore

Kayserispor'da hoca krizi sürüyor!

10 Ekim 2014, Cuma 17:13

PTT 1. Lig ekiplerinden Kayserispor'da Mutlu Topçu'nun görevinden istifa etmesinin ardından Teknik Direktör arayışlarını sürüyor.

Hikmet Karaman'ı şehre davet eden Kayserispor yönetimi anlaşma sağlayamadı. Karaman defterini kapatan sarı kırmızılı idareciler yeni arayışlar içerisine girdi.

Başkan Recep Mamur ve Genel Menajer Süleyman Hurma'nın telefonları şu günlerde kilitlenmiş durumda. Siyasileri, eşini, dostunu devreye sokan bir çok teknik adam Kayserispor'a teknik direktör olabilmek için adeta yarış içerisine girdiler.

Karaman defterinin açılmadan kapanmasının ardından yoğun bir telefon trafiğine giren Kayserispor'lu idarecileri arayan arayana. Şuan görev yapmayan bir çok teknik adamın başkan Recep Mamur başta olmak üzere yöneticileri telefon yağmuruna tuttuğu ifade ediliyor.
"Kayserispor'da seve seve görev yaparız"diyen bir çok teknik adamın ısrarcı davrandığı öğrenilirken, Kayserispor idarecelerinin bu işi aceleye getirmeyecekleri ve mili maçlar nedeniyle verilen arada bu işi bitirecekleri gelen bilgiler arasında.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)