comScore

Business Cup 2014-2015 Sezonu Güz Ligi Başlıyor!

10 Ekim 2014, Cuma 14:56

Şirketlerin futboldaki zirvesi Business Cup heyecanı yeniden başlıyor.

Şirketlerin futboldaki zirvesi Business Cup heyecanı yeniden başlıyor.İstanbul, Ankara, İzmir,Konya ve son olarak bu sezon Adana'nın da katılımı ile düzenlenecek olan Business Cup kura çekimleri gerçekleşti. Kura çekimine İstanbul'da Fenerbahçe Eski İdari Menajeri Volkan Ballı, Beşiktaş Eski Futbol Direktörü Önder Özen; Ankara'da eski milli futbolcu Ceyhun Eriş, Eski FIFA Hakemi Selçuk Dereli, Spor Yazarı Osman Tanburacı; İzmir'de Teknik Direktör Ümit Kayıhan ve Hakem Yunus Yıldırm katıldı. 
 
Grupların belirlenmesiyle birlikte 12 Ekim'den itibaren 9 haftalık serüvenle başlayacak. 7 Aralık'ta il şampiyonlarının belirleneceği final maçlarıyla heyecan son bulacak. 2015 Mayıs ayında ise 2014-2015 Sezonu Bahar ve Güz Ligi il şampiyonları Antalya'da buluşarak İtalya'da üretilen tek parça Türkiye kupası için mücadele edecekler. 
 
Antalya'da Futbol Resitali!

Business Cup 4 sezondur 4 ilin şampiyonları ile İzmir (1) ve İstanbul da (3) Final-Four heyecanı yaşadı. Bu sezon ise 2014-2015 Sezonu olarak ele alınan ligde 2014-2015 Bahar ve Güz sezonu il şampiyonları Antalya'da Mayıs ayında düzenlenecek olan turnuvada boy gösterecek. 5 yıldızlı otellerde ağırlanacak olan konuklar 2 gece, 3 günlük bir futbol heyecanı yaşayacaklar. 
 
Şampiyona İtalyan El Yapımı Kupa

Katılımcı şirketlerin, en az 2 aylık sigortalı çalışanlarını oynatabildikleri Business Cup Türkiye finali 2015 Mayıs ayında Antalya'da düzenlenen organizasyon sonrasında belirlenecek.  2014-2015 Sezonu Güz LigiTürkiye Şampiyonu olacak takım ise İtalya'da özel olarak üretilen1 metre boyundaki el yapımı Business Cup 2014-2015 Sezonu Şampiyonluk Kupası'nın sahibi olacak.  Her maçın ilginç kareleri, Hd kalitedegeniş özeti, oyuncuların istatistikleri ile maç öncesi ve sonrası basın toplantıları www.businesscup.com.tr adresinde yayınlanacak. 
 
Nasıl Katılırız?

Özellikle telekomunikasyon, bankacılık, gıda, sigorta, otomotiv, yazılım ve ulaştırma sektörünün lideri konumundaki takımların yer alacağı lige 5 ilde 20'şer şirket kabul ediliyor.Bu platformda sahne almak isteyen şirketlerin, kontenjanlar kapanmadanwww.businesscup.com.tr adresinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)