comScore

Orduspor gerçekçi konuştu

07 Ekim 2014, Salı 13:50

Orduspor'un kulüp basın sözcüsü Durmuş Karaağaç, "Orduspor'un şu an puan cetvelindeki yerine bakarak kimse kendini kandırmasın, bizim için önemli olan lig sonundaki sıralamadır" dedi. 

PTT 1. Lig ekiplerinden Orduspor'un kulüp basın sözcüsü Durmuş Karaağaç, "Orduspor'un şu an puan cetvelindeki yerine bakarak kimse kendini kandırmasın, bizim için önemli olan lig sonundaki sıralamadır" dedi. 

Karaağaç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, lige teknik direktör Erkan Sözeri yönetiminde yeni bir başlangıç yaptıklarını anımsattı.

Karşıyaka maçıyla takımın var olan potansiyelini ortaya koyduğunu ifade eden Karaağaç, şöyle konuştu:

"Bilindiği gibi Orduspor Antalyaspor ve Elazığspor maçlarında farklı skorlarla mağlup oldu. İki maçta kalemizde 7 gol gördük. Bu takımın ister istemez demoralize olmasına sebep oldu. Çünkü ligin en fazla gol yiyen iki ekibinden biri duruma gelmiştik. Ama Erkan Sözeri hocamızın göreve gelmesiyle Karşıyaka maçında gördük ki savunma güvenliğini iyi ortaya koyduk. Hocamız kısa sürede bunun üzerine çalışmalar yapmış. Ligin iyi takımları arasında yer alan Karşıyaka ile oynadığımız bir maçta kalemizde gol görmememiz açıkçası bizleri mutlu etti. İnşallah daha iyi olacak." 

- "Kimse kendini kandırmasın" 

Karaağaç, Orduspor'un her zaman iddialı bir takım olduğunu vurgulayarak, şunları söyledi:

"Erkan hocamıza güvenimiz tam. Savunma problemini çözdüğü gibi diğer eksikleri zaman içerisinde çözecektir. Tabi maalesef sakat oyuncularımız bizim belimizi büküyor. İleri uçta forma giyen önemli oyuncularımız sakatlıklar yaşadılar. Milli maç arası en çok bize yarar sağlayacak. Hem hocamız takımla daha fazla çalışma fırsatı yakalayacak, hem sakat oyuncularımız takıma dönecek. Sonuç olarak şunu söylemek gerekirse, Orduspor'un şu an puan cetvelindeki yerine bakarak kimse kendini kandırmasın, bizim için önemli olan lig sonundaki sıralamadır." 

 


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"