comScore

Rizespor hazırlıklarını tamamladı

03 Ekim 2014, Cuma 12:00

Çaykur Rizespor, deplasmanda karşılaşacağı Eskişehirspor maçı hazırlıklarını tamamladı.

Spor Toto Süper Lig'de hafta sonu deplasmanda Eskişehirspor ile karşılaşacak Çaykur Rizespor, maç hazırlıklarını tamamladı. 

Mehmet Cengiz Tesisleri'nde, teknik direktör Mehmet Özdilek yönetiminde gerçekleştirilen antrenmana, sakatlığı bulunan Kağan Söylemezgiller ve Irak Milli Takımı'ndaki Ali Adnan katılmadı. Sezer Özmen ise takımdan ayrı çalıştı. 

Futbolcular antrenmanda ısınma hareketlerinin ardından dar alanda kısa pas çalışması yaptı.  

- Belediye başkanı Kasap, kaleye girdi

Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap da Çaykur Rizespor Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Faruk Ofluoğlu ile takıma destek ziyaretinde bulundu. Kasap, Özdilek'e ve futbolculara antrenman öncesi tatlı ikram etti.

Belediye Başkan Kasap, idmanda kısa bir süre kalecilik yaptı. 

 Kasap, yaptığı açıklamada, Çaykur Rizespor'un Rize'nin en önemli moral kaynağı olduğunu belirterek, "Onun iyi olması demek hepimizin iyi olmasına faydası var.  Her ne kadar ilk haftalar bir miktar başarısız sonuçlar alındıysa bunun düzeleceğine inanıyorum. İyi bir kadro var. Teknik kadro kendine güveniyor. Bayramla birlikte önümüzde güzel bayramlar olacak" dedi.

Yönetim kurulu üyesi Ofluoğlu ise, her sene lige çok iyi başladıklarını ifade ederek, şunları söyledi:

"Sonradan sıkıntılar yaşıyorduk. Bu sene ise inşallah tersi olacaktır. 4 maçta 2 puanımız var. Eskişehirspor maçı zor bir maç. Eskişehirspor iyi bir takım ama bizde iyi bir takımız. Eskişehirspor maçından puan veya puanlar alacağız. Takımın morali iyi. İnşallah bu bizim başlangıç maçımız olur." 

Takım, akşam saatlerine Eskişehir'e hareket edecek.


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)