comScore

Akçay, Akhisar yönetimine teşekkür etti

02 Ekim 2014, Perşembe 17:35

Fenerbahçe galibiyetiyle liderlik koltuğundaki yerini koruyan Akhisar Belediyespor'da teknik direktör Mustafa Reşit Akçay, kulüp yönetimine teşekkür etti.

Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe galibiyetiyle liderlik koltuğundaki yerini koruyan Akhisar Belediyespor'da teknik direktör Mustafa Reşit Akçay kulüp yönetimine teşekkür etti.

Başarıda en büyük payın yönetimin olduğunu dile getiren deneyimli teknik direktör, "İlk haftalarda başarılıyız. Önemli olan bunu sürdürmek. Başarının mimarı bizlere bu imkanları sağlayan başkan ve yönetim kurulu. Huzurlu bir ortamda, sıkıntısız çalışıyoruz" dedi.
Akhisar Belediyespor, iki günlük iznin ardından İstanbul Başakşehir deplasmanının hazırlıklarına başladı. Yeşil siyahlılar Yılmaz Atabarut Tesisleri'ndeki sahanın zemini bakımda olduğu için ilk çalışmayı Şehir Stadı'nda yaptı.

Başakşehir deplasmanını değerlendiren Mustafa Reşit Akçay, "Disiplinli ve iyi defansa sahip bir takıma konuk olacağız. Kendi oyunumuzu sergileyerek koltuğu koruma hedefindeyiz" ifadelerini kullandı.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)