comScore

"Mourinho, Drogba üzerine oynuyor"

24 Şubat 2014, Pazartesi 10:26

Eski futbolcu ve halen Daily Mail gazetesinde yorumculuk yapan Jamie Redknapp, Mourinho'nun Drogba ile ilgili sözleri hakkında ilginç bir yorum yaptı.

FutbolArena - Jamie Redknapp, Daily Mail gazetesindeki köşesinde haftanın gelişmelerini değerlendirirken, Mourinho'nun Drogba için söyledikleriyle ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu. Eski futbolcu, Mourinho'nun övgü dolu sözlerinin tatktik icabı olduğunu savundu.

Jami Redknapp'ın yazısının tamamı şu şekilde;
"Didier Drogba'nın bu hafta Şampiyonlar Ligi'nde Chelsea'ye karşı oynayacak olması büyük bir olay ve emin olabilirsiniz ki Jose Mourinho her zamankinden daha çok akıl oyunlarına başvuracak.

Mourinho, Drogba için gelmiş geçmiş en iyi yorumu yapmıştı. Hala kulüpte olmasını dilediğini söylemişti. Böyle yaparak eski golcüsünü yumuşatmaya çalışıyor.

Bu şekilde yaparak Drogba'nın hırsını azaltmaya, içindeki hayvanı öldürmeye ve eski kulübü karşısında gol atmayı istemeyecek bir noktaya getirmeye çalışıyor.

Şuna emin olabilirsiniz. Eğer 2. maça giderken tur hala ortadaysa, Mourinho, onu maçtan önce Stamford Bridge'da tünelde bekleyecek ve yumuşatmak için mutlaka sarılacaktır."
 
 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.