comScore

Şok açıklama "Yılmaz Vural uyduruyor"

21 Şubat 2014, Cuma 00:16

Bayrampaşa Kulübü Başkanı Hocaoğlu : "Bizim Yılmaz Vural ile böyle bir görüşmemiz olmadı. Tamamen Yılmaz Vural'ın uydurduğu bir şey"
 

İSTANBUL (AA) - Bayrampaşa Kulübü Başkanı İsmail Hocaoğlu, katıldığı bir televizyon programında kulübü satın alacağını açıklayan teknik direktör Yılmaz Vural ile bir görüşmeleri olmadığını söyledi.
 
AA muhabirine açıklama yapan Hocaoğlu, kulübü satma gibi bir düşünceleri bulunmadığını anlatarak, "Bizim Yılmaz Vural ile böyle bir görüşmemiz olmadı. Tamamen Yılmaz Vural'ın uydurduğu bir şey. Bizim taraftan kendisiyle görüşen olmadı. Kulübümüz, İstanbul'un güzide ve saygın bir kulübü. Kulübümüzün üzerinden prim yapmaya çalışıyorlar. Kulübümüzü satma gibi bir düşüncemiz yok" diye konuştu.
 
Konunun basında yer almasının kendilerini rahatsız ettiğini aktaran Hocaoğlu, şu ifadeleri kullandı:
 
"Bu konu bizi çok rahatsız etti. Bundan 2-2,5 ay önce kendisi Bayrampaşa'ya gelerek maçımızı izliyor. Biz de o zaman kongre yapmamıştık. Burada bir kulüp almak istediğini, bununla ilgili bir düşüncesi olduğunu ve çalışma yapmak istediğini konuşuyor. Birkaç arkadaşla görüşmüş. Ondan sonra da konu kapandı. Biz kongre yaptıktan sonra herhangi bir görüşme olmadı. Kendisinin görüştüğünü iddia ettiği bir isim varsa açıklayabilir."
 
Bayrampaşa'da herkesin kendilerine iddiaların gerçek olup olmadığını sorduğunu kaydeden Hocaoğlu, "Bize bu konuyu soranlara herhangi bir görüşme olmadığını söylüyoruz. Bu konudan çok rahatsızız" dedi.

FutbolArena haber turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.