comScore

Bakkal: "Suçlu benim"

18 Şubat 2014, Salı 00:33

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Elazığspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Torku Konyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, sahalarında 3-2 yenildikleri Elazığspor maçına ilişkin, "Çok iyi bir avantajı kaçırdık. Bunu telafi edebilecek bir takımız" dedi.

Bakkal, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, kesinlikle galip gelmeleri gereken bir maçı kaybettiklerini belirtti.
 
İlk devrede kendilerine yakışan bir futbol oynamadıklarını ifade eden Bakkal, "Penaltıdan iki gol yedik. İlk yarıda üretkenlik yoktu. İkinci yarı oyuncu değişiklikleriyle oyunu rakip yarı sahasına yıktık. Bulunan 2 gol bize coşku verdi ve takımı hareketlendirdi ancak 3. golü yemek bizi çok üzdü. Daha farklı bir oyun ve coşku beklerdim ama olmadı. Yenilgide en büyük suçsa benim. Çok iyi bir avantajı kaçırdık. Bunu telafi edebilecek bir takımız. Maçın 2-2 bitmesini isterdim. En azında moralim çok bozulmazdı. Puan aldık derdik. Oturup sıkıntıları konuşacağız. Lig devam ediyor" diye konuştu.
 
Bakkal, Hasan Kabze'nin sakatlığının oyun planını bozduğunu belirterek, Elazığspor yenilgisinin "nazar boncuğu" olması temennisinde bulundu.
 
Yeşil-beyazlı futbolcu Tolga Ünlü ise kazanmak zorunda oldukları bir maçı kaybettiklerini aktardı.
 
Ünlü, "İlk yarı iyi baskı kuramadık. Bize yakışmayan bir futbol vardı. İki talihsiz penaltı yaptırıp devreyi yenik kapattık. İkinci yarı iyi oynadık, golleri bulduk ama yine talihsiz bir gol yedik. Bu mağlubiyet moralimizi en fazla iki gün bozabilir. Kalan maçlarda Elazığspor maçının 2. yarısındaki gibi oynarsak neler yapabileceğimizi görecekler" ifadelerini kullandı.
 
Torku Konyaspor kalecisi Charles İtandje de maçın en kötü yanının sahalarında puan kaybetmeleri olduğunu vurguladı.

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.