comScore

'Sinirli bir oyuncu değilim ama...'

08 Şubat 2014, Cumartesi 20:31

Tavşanlı Linyitspor'un kaptanlarından Emrah Dağ, Şanlıurfaspor maçı öncesi Arif Peçenek Tesisleri'nde açıklamalarda bulundu.

Kazanmak zorunda olduklarını belirterek sözlerine başlayan Emrah Dağ,  "Önümüzde2 tane kader maçı var. Şanlıurfaspor maçından galibiyet ile ayrılıpbizim için 6 puanlık maç olan Adanaspor maçına konsantre olmalıyız.Çalışmalarımızı bu hafta içi üst düzeyde tuttuk. Morallerimiz deçalışmalarımız ile doğru orantılı olarak şu an için üst düzeyde. Pazargünkü maçı kazanıp bir galibiyet serisi başlatabilirsek eğer, ligdekalmak adına şansımızı daha da fazla artırabiliriz" dedi.

Son zamanlarda gördüğü kartların sayısının artması ile ilgili sorulan sorulara ise başarılı oyuncu, ''Öncelikletaraftarlarımızdan ve maçlarda istemeden de olsa yalnız bıraktığımtakım arkadaşlarımdan özür dilerim. Aslında çok fazla sinirli olan biroyuncu değilim buna rağmen pozisyon gereği ve bulunduğumuz konumdakistresten dolayı çok fazla gereksiz kart gördüğüm oldu. Bundan sonra dahada fazla dikkat edeceğim." diye yanıt verdi.

Kaynak: Ajansspor

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.