comScore

'Arzu etmediğimiz bir sonuç oldu'

08 Şubat 2014, Cumartesi 20:31

Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Çaykur Rizespor ile 1-1 berabere kalarak, arzu etmedikleri bir sonuç aldıklarını söyledi.

Karaman,maçın ardından katıldığı basın toplantısında, mutlak galibiyetparolasıyla çıktıkları bir maçta 3 puanı alamamanın üzüntüsünüyaşadıklarını belirtti.

İyi mücadelelerinin karşılığında galibiyet elde edemediklerini dile getiren Karaman şöyle devam etti:

"Arzu etmediğimiz bir sonuç oldu. Öne geçtik ama ardından şanssız birgol yedik. İyi mücadele ortaya koyduk. Tek eksik olan galibiyetgolüydü. Net pozisyonlar bulduk ama değerlendiremedik. Yeni gelenoyuncuların katkısını görmeye başladık. Önümüzdeki haftalarda serigalibiyetler alarak küme düşme potasından kurtulmak istiyoruz Bunun içinyoğun bir şekilde çalışacağız."

 Defans oyuncusu Diakhate ise karşılaşmanın genelinde oyunakendilerinin hakim olduğunu ifade ederek,  "Oyuna iyi başladık iyimücade ettik. İlerleyen haftalarda çok daha iyi olacağız.  Bugünyaptığımız hataları düzeltmeliyiz. Amacımız ligde kalmak bunun içinbaşaracağımızı düşünüyorum" diye konuştu.

Karşılaşmada bir gol atan Edinho da gol attığı için mutlu olduğunu ancak galip gelemedikleri için de üzgün olduğunu kaydetti.

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.