comScore

Kulübü için böbreklerini satan taraftar!

07 Şubat 2014, Cuma 15:34

Kırıkkalespor Muhafızlar Taraftar grubu lideri Deniz Eren Öztürk kulübün borçlarını ödeyecek parayı bulmak için böbreklerini satma kararı aldığını açıkladı.

Kırıkkalespor taraftarları kendilerinden çok söz ettirecek bir eyleme kalkıştı. Böbreklerini satarak Kırıkkalespor'un borçlarının ödenmesi.

Böbreklerine talipli olacak ihtiyaç sahiplerini beklemeye başladıklarını söyleyen Muhafızlar grubu tribün lideri Deniz Eren Öztürk “Kırıkkalespor'u borçlandırıp bu hale düşürenler ve bu takıma sahip çıkmayan zenginler ve Kırıkkale siyasetçilerini kınıyorum. Sayın Başkanımız ve Yönetim Kurulu ellerinden geleni yapıyorlar fakat yalnız kalıyorlar. İmkanları dahilinde en iyisini yapmaya çalışıyorlar, samimiyetlerine inanıyoruz. Başkanımızı yalnız bırakmasalar, birazcık olsun destek çıkılsaydı bu yıl şampiyon olmamız zor değildi. Kırıkkalespor bizim sevdamız, bizler asla Kırıkkalespor'dan vazgeçmeyeceğiz. Seçimlerde Kırıkkalespor'a sahip çıkmayanlara bizlerde gerekeni yapacağız. Buradan Kırıkkalespor taraftarlarına ve gerçek Kırıkkale sevdalısı olanlara çağrı yapıyorum. Hep birlikte önümüzdeki seçimlerde gerekeni yapalım Kırıkkale'ye ve Kırıkkalespor'a sahip çıkmayanlara gereken dersi verelim. Artık kimseden bir beklentimiz kalmadığı için, son çaremiz böbreklerimizi Kırıkkalespor'un borçlarının kapanması için satışa çıkarttık” ifadelerini kullandı

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.