comScore

Adanaspor'a moral yemeği..

06 Şubat 2014, Perşembe 18:32

İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan Adanaspor, yemekte bir araya geldi..

Adanaspor Cumartesi günü oynayacağı İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı hazırlıklarının yavaş yavaş sonuna geldi.

Beşiktaş Nevzat Demir Tesisleri'nde çalışan turuncu beyazlı takımda dizinde ağrıları bulunan Cem çalışmaya katılmadı. Bu futbolcunun büyük olasılıkla zorlu maçta takımdaki yerini alamayacağı açıklandı.

Takım yemekte bir araya geldi
Antrenman sonrasında turuncu beyazlı takım Başkan Bayram Akgül ve yöneticilerinde katıldığı yemekte bir araya geldi. Kliza Restaurant'da verilen yemeğe turuncu beyazlı futbolcular, teknik heyet ve kulüp personeli katıldı.

Başkan Bayram Akgül son haftalarda gösterdikleri mücadeleden dolayı futbolcularını kutlayarak, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısında aynı mücadele ve sonuç beklediğini söyledi.

Yemeğe Futbol Federasyonu eski başkan vekili Ata Aksu'da katıldı.

Eriş'ten toplantı
Teknik direktör Levent Eriş, antrenmanın ikinci bölümünde futbolcuları ile bir toplantı yaptı.

Hafta başından bu yana çalışmalar ile ilgili konuşma yapan deneyimli teknik adam, son haftalarda verilen mücadelenin anlam kazanması için deplasmandan puan almaları gerektiğini belirtti.

Eriş: "Kampımız kenetlenmeyi daha da arttırdı"
Levent Eriş, Salı gününden bu yana İstanbul'da kamp yaptıklarını ve takımdaki arkadaşlığın en üst seviyede olduğunu söyledi.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve yöneticilere tesislerini açtıkları için teşekkür eden Eriş, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Çalışma ortamımız ve şartlar son derece iyi. Beşiktaş Kulübü'ne bu anlamda bir kez daha teşekkür ederiz. Başkanımız Bayram Akgül'ün takıma verdiği yemekte motivasyonumuzu son derece arttırdı. Cumartesi günü sahaya çıkarak güçlü rakibimize karşı puan mücadelesi vereceğiz. Güzel bir karşılaşma olacağını düşünüyorum. Tavşanlı Linyit maçı öncesi moral bulmak ve Adana'ya puanla dönmek en büyük arzumuz. Taraftarlarımız dualarını esirgemesinler."

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.