comScore

Demirören'den yabancı sınırı açıklaması!

06 Şubat 2014, Perşembe 17:13

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve Futbol Federasyonu heyeti, Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde medya kuruluşlarının spor müdürleriyle bir araya gelerek, tesisleri gezdirdi.

İnşaatında 310 günü geride bırakan ve yaz aylarında açılması planlanan Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilen organizasyonda Başkan Yıldırım Demirören, Fatih Terim ve TFF heyeti, tesislerin gezilmesinin ardından spor basını müdürleriyle yemek yedi. Yemekte bir konuşma yapan Demirören, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nin Türk futbolunun ilerlemesine ışık tutacağını ifade ederek, "Bu sayede yılda 15 milyon TL tasarruf edilecektir. Federasyon'un hala kira köşelerinde bulunması ise ayrı bir sıkıntı ve rahatsızlıktır. Temmuz'da bitecek tesislerimizin tam karşısında bir arazi daha satın alındı. Burada da bir başka hizmet binası inşa edeceğiz. Dolayısıyla futbolun tüm birimlerini Riva'dan idare etmiş olacağız" diye konuştu.
 
"FUTBOL FEDERASYONU BAŞKANI OLUNCA, BEŞİKTAŞ KULÜBÜ BAŞKANIYKEN SARF ETTİĞİM SÖZLERDEN ÖTÜRÜ HAKEMLERDEN ÖZÜR DİLEDİM"
 
Futbol Federasyonu Başkanı olduğu ilk hakem toplantısında hakemlerden özür dilediğini vurgulayan Yıldırım Demirören, bunun nedeninin Beşiktaş Kulübü başkanıyken sarf ettiği sözlerden ötürü olduğunu ifade etti.
 
"ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI'NI BIRAKIN, TENEKE KUPA BİLE OLSA KULÜPLERİMİZ YARIŞMACIYSA EN GÜÇLÜ KADROLARIYLA SAHADA YER ALMALILAR"
 
Takımların her maçta en güçlü kadrolarıyla sahada olması gerektiğini ifade eden Başkan Demirören, "Ziraat Türkiye Kupası'nı bırakın, teneke kupa bile olsa kulüplerimiz yarışmacıysa en güçlü kadrolarıyla sahada yer almalılar" dedi.

FutbolArena akşam haberleri turu (25 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.