comScore

Stoch: "Küfür ettim ama..."

06 Şubat 2014, Perşembe 15:20

F.Bahçe'den Yunanistan'ın PAOK takımına kiralık olarak giden Miroslav Stoch, geçtiğimiz hafta sonunda oynanan Panionios-PAOK maçında teknik direktörü Huub Stevens'a küfür ettiği söylenmişti.

Fenerbahçe'den Yunanistan'ın PAOK takımına kiralık olarak giden Miroslav Stoch, geçtiğimiz hafta sonunda oynanan Panionios-PAOK maçında teknik direktörü Huub Stevens'a küfür ettiği söylenmişti. Küfür ettiği görüntülerin kameralara da yansımasının ardından Miroslav Stoch, Slovak basınına açıklamalarda bulundu.

Küfür ettiğini fakat kendi hocasına etmediği belirten Miroslav Stoch, "Maçta geri düşmüştük ve rakip takımdan bir oyuncu zaman geçirmek için yerde yatıyordu. Ortam biraz da gerdindi. Ağzımdan o yüzden küfür çıktı. Geride olduğumuz için de sinirliydim. Maalesef kameralara da o şekilde yakalandım. Ysni teknik direktörümüze karşı yaptığım bir şey değildi. Böyle bir şey yapamam zaten" ifadelerini kullandı.

Bu maçın ardından dün akşam oynanan PAOK-Ofi maçının kadrosuna alınmayan Miroslav Stoch, bu konuyla ilgili olarak ise "Hocam da benimle konuştu ve ona karşı söylediğimi o da anladı ama yaptığım şeyin yanlış olduğunu bana belirtti. Bu yüzden kadroya giremedim. Bu cezaya saygı duyuyorum" dedi.

 
Yunanistan Ligi'nde Olympiakos'un ardından ikinci sırada olan PAOK formasını bu sezon 29 maçta giyen Miroslav Stoch, 7 kez de gol sevinci yaşadı.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.