comScore

'Bucaspor maçı kırılma noktası'

06 Şubat 2014, Perşembe 14:36

PTT 1. Lig takımlarından Tekden Denizlispor'un kulüp başkanı Mehmet Özsoy, bu hafta sonu karşılaşacakları Bucaspor maçını kırılma noktası olarak gördüklerini söyledi.

Özsoy,  yaptığı açıklamada, her takımın bir hedefinin olması gerektiğini, Tekden Denizlispor'un hedefinin play-off'a kalmak olduğunu söyledi. Takıma önemli takviyeler yaptıklarını belirten Özsoy, bu hedefi yakalayacaklarını savundu. 

Ligde hafta sonu karşılaşacakları Bucaspor maçını çok önemsediklerini, kırılma maçı olarak gördüklerini dile getiren Özsoy, şöyle konuştu:

"Yeni transferler ile kadrodaki futbolcuların kaynaşmasını düşünürsek, ekibimize bir süre vermemiz gerekiyordu. Bunu da Bucaspor maçı olarak belirledik. Takımımız ligde tehlikeli bölgede ama her yönüyle başarılı olan bir kentin futbolda da başarılı olacağını düşünüyorum. Bu uyum sağlandıktan sonra Denizlispor'un hak ettiği yere geleceğini düşünüyorum."

Tribünlerdeki protestolara da değinen Özsoy, bu davranışların kulübe ve takıma zarar verdiğini vurgulayarak, "Takımını 90 dakika boyunca destekleyen, futbolcusuna, teknik heyete, maçın atmosferine sokup destekleyip maçı lehimize sonuçlandıran grup veya taraftar bizim baş tacımızdır" dedi.

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.