comScore

'Galibiyeti kaçırdık!'

05 Şubat 2014, Çarşamba 16:32

Şanlıurfaspor Basın Sözcüsü Ahmet Gökhan Gökmen, "Uzun haftalardır kendi sahamızda kazanamamanın vermiş olduğu stres ile çıktığımız maçta galibiyeti kaçıran taraf Şanlıurfaspor oldu" dedi.

İşte yapılan resmi açıklama;
Yeni kurulan genç ve mücadele eden kadromuz ile İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşısına çıktık. Karşımızda bu ligin lideri çok güçlü bir ekip vardı. İlk yarı rakip üzerinde çok baskı kurduk ve golüde bulduk. Rakibimizin beklemediği şekilde mücadele eden futbolcularımız bizleri çok umutlandırdı, ikinci yarının genelinde yine mücadele eden gol pozisyonlarına giren Şanlıurfaspor'du, son 10-15 dakika gol yememe telaşı ile hareket etmek zorunda kaldık ve son dakikalarda yediğimiz gollesahadan beraberlikle ayrılmak zorunda kaldık. 

Uzun haftalardır kendi sahamızda kazanamamanın vermiş olduğu stres ile çıktığımız maçta galibiyeti kaçıran taraf Şanlıurfaspor oldu. 90 dakika boyunca sahada koşan mücadele eden futbolcularımızı canı gönülden kutluyoruz. Teknik heyetimizede bundan sonraki başlarında başarılar diliyoruz. 

Bildiğiniz gibi Transferin son gününde İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Simon Zenke ile 1.5 yıllık bir anlaşma yaptık, kendisine Şanlıurfaspor'a hoş geldin diyor futbol yaşantısında başarılar diliyoruz.Şimdi önümüzde ligin düşme hattında yer alan çok zorlu bir Tavşanlı Linyitspor maçı var. Onlar  içinde bizim içinde çok önem taşıyan bu maçtan galibiyet bekliyoruz, Rakibimizde düşme hattından uzaklaşmak için var güzüyle mücadele edecektir. Biz Şanlıurfaspor'un daha mücadeleci futboluyla deplasmandan bir galibiyet daha alarak taraftarlarını mutlu edeceğini düşünüyoruz, İnşallah bundan sonra daha iyi sonuçlar alan ve seri galibiyetler ile hedefe doğru giden bir takım göreceğiz. Transfer döneminin bitmesi ile gereken yerlere transferlerimizi yaptık. Giden oyuncularımızda oldu onlara futbol hayatlarında başarılar diliyoruz, Şanlıurfaspor'a da yeni katılan futbolcu arkadaşlarımıza da başarılar diliyoruz, inşallah Şanlıurfaspor'u özlediği konuma getirecekler. 

ŞANLIURFASPOR KULÜBÜ ADINA
BASIN SÖZCÜSÜ
A.GÖKHAN GÖKMEN

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.