comScore

Niasse'ye teklif geldi mi?

04 Şubat 2014, Salı 18:31

Akhisar Belediyespor Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar, "Ziraat Türkiye Kupasında evimizde karşılaşacağımız Eskişehir maçı finallere kalma adına çok önemli" dedi, Niasse iddialarına da değindi..

Acar, yaptığı açıklamada, Eskişehirspor maçından mutlak galibiyet almak istediklerini, maçın Ziraat Türkiye Kupası'nda evlerinde oynayacakları son karşılaşma olacağını vurguladı.

Acar, şöyle konuştu:
"Eskişehir maçı finallere kalma adına çok önemli. Bu karşılaşmadan galip gelmek istiyoruz. Ara transfer döneminde Manchester City altyapısından yetişen Wato Kuate ve bir süredir denediğimiz forvet oyuncusu Bahattin Köse'yi kadromuza kattık. İlk devreyi Karşıyaka'da kiralık olarak geçiren Kerem Bulut ile TKİ Tavşanlı Linyitspor'da mücadele eden Adinoy Sani takımımıza geri döndü. Kerem Akbulut şu anda takımla birlikte antrenmanlara çıkıyor. Sani ise A2 takımımız ile birlikte antrenmanlara devam ediyor."

Futbolcuları Oumar Niasse'nin transfer haberleri ile ilgili olarak da Acar, "Bize gelen herhangi bir teklif söz konusu değil, bunları konuşmak için de çok erken bir dönem. Niasse 2015 yılı sonuna kadar bizim sözleşmeli oyuncumuz, şu an için onunla ilgili herhangi bir transfer söz konusu değil" dedi.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.