comScore

Karabükspor'dan Elazığspor'a cevap!

04 Şubat 2014, Salı 13:35

Kardemir Karabükspor Kulübü, futbolcuları Yiğit İncedemir'e tepki gösteren Elazığspor Kulübü'ne cevap verdi..

Karabükspor'un resmi internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

"Elazığspor Kulübü'nün Pazar günü oynanan Kardemir Karabükspor-Elazığspor karşılaşmasının ardından yaptığı açıklamayı üzülerek okumuş bulunmaktayız.

Her ne kadar açıklamanın hedefi doğrudan doğruya Kardemir Karabükspor olmayıp müsabaka hakemleri ve TFF'ye yönelik olsa da özellikle futbolcumuz Yiğit İncedemir'i hedef alan yakışıksız ifadeler bizi bu açıklamayı yapmaya sevk etmiştir.

Yiğit İncedemir tüm diğer futbolcularımız gibi futbolun yatarak değil ayakta kalıp mertce mücadele edilerek oynandığı gerçeğinden hareketle davranmıştır. Yiğit İncedemir, adı gibi yiğitçe mücadele eden, yüreğiyle oynayan “adam gibi adam” tanımının en çok yakıştığı sporculardan biridir. Her şeyden öte birinci sınıf bir insandır.

Haksızlık edebiyatı yapanların, Elazığ'da birinci yarıda oynadığımız Elazığspor-Karabükspor maçının son dakikalarında futbolcumuz Sebastian Puygreiner'in temas dahi etmediği Serdar Gürler'in beli kırılmışcasına kendisini yere atarak kazandıkları  penaltıyla hak etmeden aldıkları bir puan sonrasında da konuşmalarını beklerdik.

Kardemir Karabükspor ligin en “fair” takımlarından birisidir, öyle davranmaya da devam edecektir"

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.