comScore

İşte Sinan Kaloğlu transferinde son durum!

02 Şubat 2014, Pazar 17:32

Süper Lig'in başarılı isimlerinden Sinan Kaloğlu'nun Mersin İdman Yurdu transfer dedikodusu uzun süredir gündemde.

Sinan Kaloğlu transferi ile ilgili 24 Aralık tarihinde Mersin İdmanyurdu teknik direktörü Hakan Kutlu ile görüştüğümde; "Sinan gibi başarılı bir oyuncuyu takımda görmeyi çok istediğini" söylemişti.

Golcü oyuncu Kaloğlu ise; "Şu anda Kayseri Erciyespor'un oyuncusuyum. Kulübüm ile bazı konularda anlaşırsam Hakan hoca ile olmak isterim. Devre arasında her şey netlik kazanır." demişti. 

Aradan haftalar geçmesinin ardından Sinan Kaloğlu-Mersin İdman Yurdu transferi bugün yine gündeme geldi ve konu ile ilgili olarak Mersin İdmanyurdu kulüp Başkanı Ali Kahramanlı, NİHAN DUMAN'a açıklamalarda bulundu.

Sinan Kaloğlu'nun insanlığıyla, karakteriyle ve futbol deneyimi ile takıma güç katacağını söyleyen Kahramanlı sözlerine şöyle devam etti; "Sizce Sinan'ı kim istemez? Biz Sinan ile konuşmuştuk ama Sinan'ın kulübü ile bazı sorunları vardı öncelikle onların hallolması gerekiyordu. Bu hafta içi en yakın tarihte yeniden son bir görüşmemiz olacak. Bizim Sinan gibi bir oyuncuya ihtiyacımız var. İnşallah arada ki pürüzler biran evvel olumlu veya olumsuz olarak sonuçlanır. Biz de o zaman son duruma göre gerekli olan net açıklamayı yaparız." diyerek sözlerini bitirdi.

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.