comScore

Samsun'un kurtuluşu Süper Lig!

01 Şubat 2014, Cumartesi 21:31

Eski Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç, "Samsunspor bu sene Süper Lig'e çıkması halinde bilinen bütün ekonomik problemlerini köklü bir çözüme kavuşturmuş olacak" dedi.

Kılıç, Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar ve futbolcuları yarın oynanacak Denizlispor karşılaşması öncesinde Nuri Asan Tesisleri'nde ziyaret etti. 

Ziyaretin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Kılıç, Samsunspor'un bu sezon geçen yıla göre iyi bir performans sergilediğini belirterek, "İnşallah Samsunspor, bu performansla sezon sonunda şampiyonluk sevinci yaşar. Samsunspor, bu sene Süper Lig'e çıkması halinde, bilinen bütün ekonomik problemlerini köklü bir çözüme kavuşturmuş olacak. Yönetimin varlığı, olaylara yaklaşımı ve şehrin bütünleşmesinden memnunum, destek veren herkese teşekkür ediyorum. Samsunlular, şehrin simgesi Samsunspor'a sahip çıktıklarında Samsunpor da bu şehre kendisinden bekleneni verecektir" diye konuştu. 

Kılıç, Samsun'da yapılacak 2017 İşitme Engelliler Olimpiyatları'nın bu zamana kadar Türkiye'de yapılan 700  uluslararası turnuvalarının en önemlisi olduğunu belirtti.

Kılıç, 19 Mayıs Stadı inşaatının çok hızlı ilerlediğini sözlerine ekledi. 

 Samsunspor Kulübü Başkanı Emin Kar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.