comScore

'Hak ettiğimiz galibiyeti alamadık'

01 Şubat 2014, Cumartesi 19:31

Kayserispor Teknik Direktörü Domingos Paciencia, golsüz berabere kaldıkları Kasımpaşa maçına ilişkin, "Golü bulamadığımız için hak ettiğimiz galibiyeti alamadık" dedi.

Paciencia, maçın ardından katıldığı basın toplantısında, iyi mücadele ettikleri bir karşılaşmadan 3 puanla ayrılamamanın üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Oyuncularını iyi futboldan dolayı kutlayan Paciencia, şöyle devam etti:

"Bugün çok iyi mücadele ettik, sayısız gol pozisyonuna girdik ama maalesef değerlendiremedik. Gol noktasında beceri eksikliğimiz vardı. Golü bulamadığımız için hak ettiğimiz galibiyeti alamadık. Bu futbolumuzu sürdürdüğümüz sürece kesinlikle daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Taraftarlarımız bugün bizi çok iyi destekledi. Onlardan bundan sonra da desteklerini artırarak devam ettirmelerini istiyoruz."

Okay Yokuşlu ise galibiyeti kaçırmanın üzüntüsünü yaşadıklarını dile getirerek,  "Çok iyi bir maç oldu. Oyunumuzu rakibimize kabul ettirdik. iyi oynadık iyi mücadele ettik ama bir türlü golü bulamadık. Zor bir dönemden geçiyoruz. 3 puan almak istiyorduk ama olmadı. İlerleyen haftalarda daha iyi olacağımızı düşünüyorum" diye konuştu.

Kaleci Sinan Bolat da şanssızlıklar sonucunda 3 puana ulaşamadıklarını belirterek, "3 puan için çok mücadele ettik ama olmadı. İnşallah gelecek haftalarda taraftarımızın yüzünü güldüreceğiz" ifadelerini kullandı

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.