comScore

'Dönüşü olmayan bir virajın içindeyiz'

01 Şubat 2014, Cumartesi 17:31

Samsunspor'un futbol şube sorumlusu Nihat Soğuk, "Dönüşü olmayan bir virajın içindeyiz. Bu virajı sağlıklı atlatabilmek için Tekden Denizlispor karşısında galip gelmek istiyoruz" dedi.

Soğuk, AA muhabirine, yarın sahalarında oynayacakları Tekden Denizlispor maçının kendileri açısından çok önemli bir karşılaşma olduğunu söyledi. 

Futbolculara hafta içinde yapılan çalışmalarda bu maçın önemini anlattıklarını belirten Soğuk, "Dönüşü olmayan bir virajın içindeyiz. Bu virajı sağlıklı atlatabilmek için Tekden Denizlispor karşısında galip gelmek istiyoruz. Bunu yapabilecek güçteyiz ve gücümüzün de farkındayız. Asla rakiplerimizi küçümsemiyoruz ancak sahaya çıkıp kazanmanın gereksinimlerini en iyi şekilde ortaya koymak istiyoruz" diye konuştu.

Samsunspor taraftarlarına da çağrıda bulunan Soğuk, "Tüm Samsunlular'ın Samsunspor'a sahip çıkması için Tekden Denizlispor maçında tribünde yerlerini almalarını istiyoruz. Taraftarlarımız bizim itici gücümüz. Onların da 90 dakika desteğiyle bu maçı kazanabileceğimizi düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.