comScore

'Kenetlendik ama bir türlü sonuç gelmiyor'

30 Kasım 2013, Cumartesi 01:32

Elazığspor Yardımcı Antrenörü İrfan Saraloğlu, Bursaspor karşısında iyi pozisyonlar yakaladıklarını ancak son vuruşlarda başarılı olamayınca istedikleri neticeyi alamadıklarını söyledi.

Saraloğlu, 2-1 yenik ayrıldıkları Bursaspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında, kendileri için çok önemli olan karşılaşmaya iyi hazırlandıklarını ve gerekli analizleri yaptıklarını belirtti.

Bu maça 5 oyuncudan eksik bir kadroyla çıktıklarını ancak görev verdikleri futbolcuların çok iyi mücadele ettiğini dile getiren Saraloğlu, "Oyunun kontrolü bizdeydi. Ciddi pozisyonlar yakaladık ama son vuruşlarda istediğimiz neticeyi alamadık. Geri düştükten sonra oyunu domine eden taraf yine bizdik" diye konuştu.

Skor 1-1'ken buldukları pozisyonları değerlendiremediklerini ifade eden Saraloğlu, sahadan mağlup ayrıldıklarını ancak oyuncularının temposunun ışık verdiğini belirterek, "Önümüzdeki hafta 6 oyuncumuz olmayacak ama elimizden gelen maksimum çabayla gelecek maça hazırlanacağız" dedi.

Elazığsporlu futbolcu Vitolu ise rakiplerinden daha iyi bir futbol sergilediklerini ancak buldukları fırsatları değerlendiremediklerini belirtti. Kendisine, taraftarlara, teknik direktörlerine ve yönetime güvendiğini ifade eden Vitolo, bu kötü durumdan çıkacakları konusunda inancının tam olduğunu söyledi.

Kaleci Zülküf Özer de hak ettikleri bir maçı kazanamadıklarını belirterek, "Taraftar, hoca, yönetimle kenetlendik ama bir türlü sonuç gelmiyor. Er veya geç gelecektir ama erken gelse daha iyidir. Önümüzde Galatasaray maçı var. Dış sahada alacağımız puanlarla iç sahayı telafi edeceğiz inşallah" diye konuştu

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.