comScore

Villas Boas'ın ajanları İsviçre'de görüntülendi!

28 Kasım 2013, Perşembe 16:52

Ara transferde hücum hattına takviye yapması beklenen Tottenham'da çalışmalar şimdiden başladı. Villas Boas'ın gözlemcileri İsviçre'de Basel-Chelsea maçını izlerken görüntülendi. Hedefte kim var ?

Futbolarena Özel - Tottenham'da transfer çalışmaları erken başladı. Takımın hücum performansından memnun olmayan genç çalıştırıcı Villas Boas'ın bu bölgeye takviye yapmasına kesin gözüyle bakılıyor. Portekizli teknik adamın yönetime sunduğu rapor doğrultusunda Tottenham hemen çalışmalara başladı ve soluğu bu hafta içi İsviçre'de oynanan Basel-Chelsea maçında aldı.

Tottenham sportif direktörü Baldini önderliğinde İsviçre'ye çıkarma yapan İngiliz ekibi Basel'in yıldız oyuncusu Mohamed Salah'ı izledi. Bale'ı Real Madrid'e sattığından dolayı hücumda üretkenlik konusunda ciddi sıkıntı yaşayan Tottenham'da, yeni transferler Chadli ve Lamela beklentileri karşılayamamış, Lennon da Villas Boas yönetiminde bir türlü beklenen patlamayı yapamamıştı.
Liverpool'un da ilgilendiği MIsırlı oyuncunun satışına sıcak bakan Basel, 21 yaşındaki futbolcusu için 20 milyon Paundluk bir bonservis bedeli belirledi.

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.