comScore

'Liderliğimizi korumak istiyoruz'

27 Kasım 2013, Çarşamba 17:32

PTT 1. Lig'de 29 puanla lider durumdaki Orduspor, hafta sonu sahasında Balıkesirspor ile yapacağı maçı kazanarak sıralamadaki yerini korumayı hedefliyor.

Kulüp Basın Sözcüsü Adem Türkmen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Balıkesirspor maçının takımları için önemli bir karşılaşma olduğunu belirtti.

Rakiplerinin güçlü bir ekip olduğunu vurgulayan Türkmen, "Balıkesirspor, ligdeki yeri itibarıyla ve oynadığı oyunla güçlü bir takım. Bu hafta çok ciddi bir mücadele bizi bekliyor. Çok önemli bir maç. Mücadelenin ön planda olacağı zor bir maç. Yürüyüşümüzü devam ettirmek, liderliğimizi korumak istiyoruz. Bunun için de oyuncularımız elinden gelen mücadeleyi ortaya koyacak" dedi.

Maçlarda hakemlerin daha dikkatli olması gerektiğini ifade eden Türkmen, şunları kaydetti:

"Hakemlerin verdiği kararlarda art niyetli olduğunu asla düşünmüyoruz ancak hakem hataları diğer takımların olduğu gibi bizim de canımızı yakmaya başladı. Hakemlerin tüm maçlarda adil olmaları her iki takımın ve taraftarların saygısını kazanır, futbola ilgiyi artırır. Çok yoğun hakem hataları ise hem takımların hem de seyircilerin futbola ilgisini azaltır. Bu gerçekleri görerek hakemlerin düdük çalmalarını diliyoruz."

Türkmen, her zaman olduğu gibi taraftarları yanlarında görmek istediklerini sözlerine ekledi.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.