comScore

Newcastle'ın yıldızından ayrılık sinyali

27 Kasım 2013, Çarşamba 15:38

Yaz aylarında Arsenal'a olan transferi son anda iptal olan Newcastle'ın yıldız oyuncusu Yohan Cabaye'nin kendisini isteyen Liverpool ve Arsenal'a bir mesajı var. 

Futbolarena - Yazın adı Arsenal ile anılan ve Arsene Wenger'in yapmış olduğu resmi teklife rağmen Newcastle'ın transfere izin vermemesinden dolayı ayrılığın eşiğinden dönen Fransız oyuncu Yohan Cabaye, sezon sonu için kendisini hala izleyen Liverpool ve Arsenal'a mesaj gönderdi.

27 yaşındaki başarılı oyuncu Avrupa'da oynama fırsatını kaçırmasına rağmen hala Newcastle için oynamaktan büyük zevk duyduğunu söylerken ilerisi için de bir açık kapı bırakmayı ihmal etmedi.
"Şampiyonlar Ligi'nde oynama fırsatını kaçırdım (Arsenal'a son anda iptal olan transferinden bahsederek). Sezonu Newcastle'da bitreceğim. Önümüzdeki aylara konsantre oldum bakalım sonrasında neler olacak."

Arsenal ve Liverpool başarılı oyuncu için 10 milyon Paundu gözden çıkarsa da Newcastle'ın teknik patronu Alan Pardew, oyuncusunu 20 milyon Paunddan aşağı bir rakama satmaya niyetli değil.

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.