comScore

Karabükspor'da bir tepki, bir şok!

27 Kasım 2013, Çarşamba 14:32

Kardemir Karabükspor'da Akhisar galibiyeti sevinci yaşanırken, aynı maçta sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan ve 6 ay sahalardan uzak kalacak olan Hakan Özmert'in sakatlığı moralleri bozdu.

Kardemir Karabükspor Basın Sözcüsü Ahmet Gölbek, "Sezona çok iyi başlayan ve gösterdiği performans ile taraflı tarafsız her kesimin takdirini alan oyuncumuz Hakan Özmert'in sakatlığı bizleri çok üzdü. Takımımızın en iyi oyuncularından bir tanesi olan Hakan'ın Akhisar maçında sakatlanıp oyundan çıkması ve yapılan kontrollerinde ön çapraz bağlarının koptuğunun belirlenmesi talihsizliktir. Oyuncumuz maalesef sezonu kapattı. Kendisine acil şifalar diliyorum” dedi.

Şanssız maçlardan sonra Rize maçıyla bir çıkış başlattıklarını da söyleyen Ahmet Gölbek, "İyi oynarken kaybettiğimiz maçlar hepimizi çok üzüyordu. Rize maçı bizim için çıkış maçımız oldu. Üzerimizdeki stresi attık. Bunun devamı için Akhisar maçının da mutlaka kazanıılması gerektiğini ve çıkışımızı sürdürmemiz anlamında alınacak olan 3 puanın, 6 puan değerinde olduğunu bilerek Manisa'ya gittik. Oyuncularımız bizi utandırmadılar. Özellikle ikinci yarıda LuaLua'nın çıkmasından sonra takım kendine geldi. Attığımız golün dışında kaçırdığımız goller de vardı. Ama kazanmak güzel. Çıkışımız devam edecektir” diye konuştu.        

HAKEMLER MUTLAKA UYARILMALIDIR

Hakemler hakkında da görüş bildiren Gölbek, "Akhisar maçında galip gelen bir takımın yöneticisi olarak hakemlerden de sıkıntı yaşadığımızı söylemek istiyorum. Haftalardır Kardemir Karabükspor'un üzerine oynandığını görmekteyiz. Hakemler tarafından bariz faullerimizin verilmemesi, son oynadığımız Akhisar maçında verilmeyen golümüz ve oyuncumuz Sow'a gösterilen haksız sarı kart; bizim ne kadar haklı olduğumuzu gösteriyor. Biz merkez hakem komitesine bir kez daha çağrımızı yineliyoruz, bu hakemleri mutlaka uyarın. Bunu galip gelen bir takımın yöneticisi olarak sizden istiyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.

 

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.