comScore

Göztepe'nin isteği kabul edilmedi

09 Eylül 2016, Cuma 00:59
Göztepe'nin isteği kabul edilmedi

Balıkesirspor başkanı Feyyaz Çiftçi Göztepe'nin ek kontenjan isteğini güvenlik sebebi nedeniyle kabul edemediklerini belirtti.

FutbolArena - Türkiye 1.lig 3.hafta karşılaşmasında Göztepe deplasmanda karşılaşacağı Balıkesirspor karşılaşması için taraftarına istediği ek kontenjan isteği kabul edilmedi.

Balıkesirspor başkanı Feyyaz Çiftçi Göztepe'nin ek kontenjan isteğini güvenlik sebebi nedeniyle kabul edemediklerini belirtti. Feyyaz Çiftçi yaptığı açıklamada “Atatürk Stadı'nda konuk seyirciye kale arkası dışında ayırabileceğimiz tribün yok. Örneğin kale arkasının hemen yanındaki Fırıntaş tribününü versek, açık olduğu için güvenlik zorunu çıkabilir. Üzücü olayların yaşanmaması ve kulübümüzün ceza almaması için bu isteği reddetmek zorunda kaldık'' dedi.
Göztepe karşılaşmasının önemine vurdu yapan Balıkesirspor başkanı Feyyaz Çiftçi '' İlk iki haftayı puansız kapatmamız, Göztepe randevusunu bizim için daha da önemli kılıyor. Taraftarlarımızın bu maçta tribünleri doldurarak, 90 dakika boyunca futbolculara destek vermesini istiyoruz. Tüm kentin takımına sahip çıkmasını bekliyoruz”  ifadelerini kullandı. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.