comScore

Göztepe'den hakem isyanı

02 Ekim 2016, Pazar 00:02
Göztepe'den hakem isyanı

İrfan Saraloğlu yaptığı açıklamada hakem tarafından haksız muamele gördüklerini ifade etti.

FutbolArena - TFF 1. Lig'in liderlik koltuğunda oturan Göztepe evinde Elazığspor ile karşılaştı. 1-1 biten karşılaşma sonrasında basın toplantısına katılan Göztepe'nin yardımcı antrenörü İrfan Saraloğlu, şampiyonluk için 2 puanın kayıp 1 puanın kazanç olduğunu dile getirdi.

Göztepe Teknik Direktörü Okan Buruk'un maç sırasında maçın hakemi tarafından tribüne gönderilmesi ardından basın toplantısına Göztepe teknik direktör yardımcısı İrfan Saraloğlu katıldı. 
İrfan Saraloğlu yaptığı açıklamada hakem tarafından haksız muamele gördüklerini ifade ederken "İyi futbol oynamaya çalışan liderliği 5. haftada yakalamış bir takımız. Rakiplerin dirençli olması son derece normal. Rakiplerin futbol oynamaması da bizim için kayıp. Oyunu yavaşlatan, soğutan bir rakip takım ve maalesef buna müsaade eden hakemler... Dördüncü hakem maç süresince bizim kulübeyi ve Okan hocayı takip etti. Rakip kulübeye uğramadı nedense." şeklinde konuştu.

Oyunda temponun çok düştüğünü belirten İrfan Saraloğlu "Yaptığımız hücumlarda zaman zaman iyi şeyler zaman zaman kötü şeyler yaptık ama bu takım bu ligin en önemli takımıdır. Şampiyonluk için 2 puan kayıp 1 puan kazanç, bunu hanemize yazılmış artı olarak kabul edeceğiz. Oyuncularımıza inancımız tam, önümüzdeki maçlar bizim için daha iyi olacaktır." dedi.

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.