comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Güvenç Kurtar'dan Fenerbahçe'ye çağrı: 'Bana 1 saat verin yaparım.'

26 Şubat 2017, Pazar 19:33
Güvenç Kurtar'dan Fenerbahçe'ye çağrı: 'Bana 1 saat verin yaparım.'

Gaziantepspor - Fenerbahçe maçının oynandığı sırada teknik direktör Güvenç Kurtar'dan canlı yayında sarı lacivertlilere ağır eleştiriler dışında bir de çağrı geldi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 22. haftasında oynanan Gaziantepspor - Fenerbahçe maçı öncesi A Spor'da katıldığı programda karşılaşmanın oynandığı sırada konuşan teknik direktör Güvenç Kurtar'dan sarı lacivertlilere dair çarpıcı eleştiriler geldi. 


Güvenç Kurtar'dan Gaziantepspor - Fenerbahçe maçında Advocaat ve futbolculara eleştiri


A Spor'da Gaziantepspor - Fenerbahçe maçının oynandığı sırada konuşan Güvenç Kurtar, sarı lacivertli takımın ofansif yapısı hakkında ağır eleştiriler yaparken izlediği maçlarda Advocaat ve futbolculara inanamadığını söyledi. 

"HİÇ Mİ AKILLARI ERMİYOR?"
"Size göre bir takım yaparsınız. Yani nedir, ben stoper oynadım, gole gidiyor. Hiç mi bunların aklı ermiyor. Hadi hoca çalıştırmıyor. Gole giden hiç mi adam yok? Bana 10 tane stoper ver, o kalenin önüne götüreyim onu. Tamam çok ağır adamla çoğalamazsın."

"AYIP YA SKANDAL!"

"Kasımpaşa maçına bakıyorum. Hayati önem taşıyan maç. Sağ taraftan orta oldu, yemin ediyorum bir tek Fernandao var ceza sahasında. Skandal ya! Arkasından yeni bir orta, bu kez Volkan Şen var. Ayıp ya! Aziz Yıldırım, Advocaat senelerdir bu işin içindeler. Böyle bir skandal var mı? Sen nasıl gol atacaksın?"

"BANA 1 SAAT VERSİNLER ÇÖZERİM"

"Bana fazla değil, 1 saat versinler. 1 saatte ben bunları yaptırırım. Zannediyorlar ki çok zor. Hoca diyormuş Josef'in gitmesine izin vermiyor. Ya öyle bir şey olur mu? Gittiği zaman pekala gol atıyorlar yani. Mehmet Topal da atıyor. Bu iş taktik idmanıyla çözülür."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)