comScore

Güney Kore Ligi canlı yayın şifresiz İZLE(Gangwon - Seongnam canlı izle)

23 Mayıs 2020, Cumartesi 09:42
Güney Kore Ligi canlı yayın şifresiz İZLE(Gangwon - Seongnam canlı izle)

Güney Kore Ligi canlı izle, Güney Kore canlı yayın gibi aramaları yapan futbolseverler için bugün oynanacak maçların programını haberimizde hazırladık.

Güney Kore Ligi canlı izle, Güney Kore Ligi canlı yayın, Güney Kore Ligi şifresiz izle, Güney Kore Ligi canlı şifresiz, Güney Kore Ligi şifresiz yayın gibi aramalar yapan futbolseverler için haberimizi hazırladık. Güney Kore Ligi'nde bugün 3 karşılaşma oynanacak.
 

Güney Kore Ligi maçları canlı yayın (23 Mayıs 2020)


Güney Kore Ligi'nde koronavirüs önlemleri kapsamında karşılaşmalar oynanmaya devam ediyor. Ligde bugün 3 karşılaşma oynanacak. Günün ilk maçları 10:30'da başlayacak ve Gangwon sahasında Seongnam'ı konuk ederken, Incheon da Bluewings deplasmanına konuk olacak. Saat 13:00'te başlayacak maçta ise Sangju Sangmu sahasında Gwangju'yu konuk edecek.

10:30 Gangwon - Seongnam
10:30 Bluewings - Incheon
13:00 Sangju Sangmu - Gwangju
 

Güney Kore Ligi'nde en fazla şampiyon olan takımlar


Güney Kore Ligi'nde son yıllarda Jeonbuk Hyundai Motors'un üstünlüğü söz konusu. Son 6 yılda 5 kez şampiyonluğa ulaşan takım, toplamda 7 kez lig şampiyonluğu yaşadı. Jeonbuk ile birlikte lig tarihinde 7 şampiyonluğa sahip olan bir diğer takım ise Seongnam FC.
Son 6 yılda Jeonbuk'tan şampiyonluğu 1 kez alabilen FC Seoul'un da lig tarihinde 6 şampiyonluğu buluyor. 
 

Güney Kore Ligi canlı İZLE (Güney Kore Ligi canlı yayın)


Güney Kore Ligi'nin Türkiye'de yayıncısı bulunmamakta. Bu ligde oynanan maçları canlı izlemek isteyen futbolseverler K League'in resmi YouTube kanalından maçları izleyebilirler. Güney Kore'de seyircisiz oynanan karşılaşmalar canlı ve şifresiz olarak K League resmi YouTube kanalından yayınlanıyor.

GÜNEY KORE LİGİ CANLI

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"