comScore

Güney Kore Ligi canlı şifresiz maç izle (Jeonbuk Motors - Daegu canlı yayın)

24 Mayıs 2020, Pazar 10:04
Güney Kore Ligi canlı şifresiz maç izle (Jeonbuk Motors - Daegu canlı yayın)

Güney Kore'de 24 Mayıs Pazar günü Jeonbuk Motors - Daegu maçıyla başlıyor. Güney Kore canlı izle, Güney Kore Ligi canlı şifresiz yayın, Güney Kore Ligi canlı sorguların sonuçları bu haberde.

Güney Kore Ligi'nde 24 Mayıs Pazar günü Jeonbuk Motors - Daegu ve Ulsan Hyundai - Busan I Park maçları sahne alacak. Futbol tutkunları Güney Kore Ligi canlı izle, Güney Kore Ligi canlı, Güney Kore Ligi şifresiz izle, Güney Kore Ligi izle, Güney Kore Ligi canlı skor, Güney Kore Ligi şifresiz yayın izle araştırmalarında bulunuyor.
 

Güney Kore Ligi canlı maç İZLE (Jeonbuk Motors - Daegu canlı ve şifresiz yayın)


Güney Kore K Ligi futbolseverlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Güney Kore'de bugün birbirinden heyecanlı 2 maç oynanacak. Jeonbuk Motors ligin 3. haftasında Daegu'yu konuk edecek. Jeonbuk Motors - Daegu maçı saat 10.00'da başlayacak.

Ardından Ulsan Hyundai iç sahada Busan I Park ekibini ağırlayacak. Ulsan Hyundai - Busan I Park maçı 13.00'da başlayacak. Her iki karşılaşma K-League resmi youtube hesabından canlı ve şifresiz yayınlanacak. Güney Kore K Ligi maçlarını canlı izlemek isteyen futbol seyircileri haberimize göz atabilirler.
GÜNEY KORE LİGİ 24 MAYIS PAZAR GÜNÜ MAÇLARI

10.30 Jeonbuk Motors - Daegu
13.00 Ulsan Hyundai - Busan I Park
 

Güney Kore Ligi statüsü


Güney Kore K Ligi'nde geçtiğimiz sezon 12 takım yer aldı. Her takım birbiriyle 3'er maç yaptı ve toplamda 33 maçın ardından lig ilk 6 ve son 6 olarak ikiye bölünerek Play-Off sistemine geçildi. Play-Off maçlarında her takım birbiriyle 1 kez karşılaştı ve ligden 2 takım küme düştü. 

Güney Kore Ligi'nde yeni sezonda yine 12 takım yer alacak ancak bu kez takımlar birbirleriyle 2 kez karşılaşacak. 22 haftanın ardından lig yine ilk 6 ve son 6 olarak ikiye ayrılacak. Ordu Takımı olan Sangju Sangmu, merkez şehri değişeceği için ligden kesin olarak düşürülecek. Sangju Sangmu, ligi son sırada bitirirse Play-Out grubunda 5. olan takım play-out maçları oynayacak. Eğer Sangju Sangmu ligi farklı bir sırada tamamlarsa, o zaman son sıradaki takım da küme düşecek. Ligde puan eşitliği halinde genel averaj geçerli olacak.

GÜNEY KORE LİGİ CANLI

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)