comScore

Güney Kore Ligi canlı maç izle (Güney Kore K Ligi şifresiz yayın)

17 Mayıs 2020, Pazar 10:28
Güney Kore Ligi canlı maç izle (Güney Kore K Ligi şifresiz yayın)

Güney Kore'de futbol heyecanı 17 Mayıs Pazar günü devam ediyor. Güney Kore canlı izle, Güney Kore Ligi canlı şifresiz yayın, Güney Kore Ligi canlı sorguların sonuçları bu haberde.

Güney Kore'de 17 Mayıs Pazar günü Suwon Bluewings - Ulsan Hyundai, FC Seoul - Gwangju, Seongnam - Incheon United maçları oynanacak. Güney Kore Ligi canlı izle, Güney Kore Ligi canlı, Güney Kore Ligi şifresiz izle, Güney Kore Ligi izle, Güney Kore Ligi canlı skor, Güney Kore Ligi şifresiz yayın izle sorguların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz.
 

Güney Kore Ligi canlı maç İZLE (Suwon Bluewings - Ulsan Hyundai canlı ve şifresiz yayın)


Futbolu özleyen taraftarlar Güney Kore K Ligi'ni yakından takip ediyor. Güney Kore'de bugün birbirinden heyecanlı 3 maç sahne alacak. Güney Kore maçlarını canlı izlemek isteyenler K League Youtube kanalını ziyaret ediyorlar. Güney Kore futbolunda günün maçında FC Seoul, Gwangju'yu konuk edecek. Ulsan Hyundai ise Suwon Bluewings deplasmanına konuk olacak.

Güney Kore Ligi'nde bugün oynanacak maçlar şu şekilde:
10.30 Suwon Bluewings - Ulsan Hyundai
13.00 FC Seoul - Gwangju
13.00 Seongnam - Incheon United
 

Güney Kore Ligi statüsü


Güney Kore K Ligi'nde geçtiğimiz sezon 12 takım yer aldı. Her takım birbiriyle 3'er maç yaptı ve toplamda 33 maçın ardından lig ilk 6 ve son 6 olarak ikiye bölünerek Play-Off sistemine geçildi. Play-Off maçlarında her takım birbiriyle 1 kez karşılaştı ve ligden 2 takım küme düştü. 

Güney Kore Ligi'nde yeni sezonda yine 12 takım yer alacak ancak bu kez takımlar birbirleriyle 2 kez karşılaşacak. 22 haftanın ardından lig yine ilk 6 ve son 6 olarak ikiye ayrılacak. Ordu Takımı olan Sangju Sangmu, merkez şehri değişeceği için ligden kesin olarak düşürülecek. Sangju Sangmu, ligi son sırada bitirirse Play-Out grubunda 5. olan takım play-out maçları oynayacak. Eğer Sangju Sangmu ligi farklı bir sırada tamamlarsa, o zaman son sıradaki takım da küme düşecek. Ligde puan eşitliği halinde genel averaj geçerli olacak.

GÜNEY KORE LİGİ CANLI İZLE

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"