comScore

Günahkar Kılıç'ın adı ne? League of Legends oyunundaki Günahkar Kılıç karakterinin adı ne? (Hadi ipucu 21 Mart akşam)

21 Mart 2019, Perşembe 19:15
Günahkar Kılıç'ın adı ne? League of Legends oyunundaki Günahkar Kılıç karakterinin adı ne? (Hadi ipucu 21 Mart akşam)

League of Legends oyunun başarılı oyuncusu Günahkar Kılıç karakterinin gerçek adı ne? 21 Mart akşamı Hadi ipucunun sorusu üzerine Günahkar Kılıç karakterinin gerçek adını merak eden kullanıcılar internette sorgularda bulundu.

Hadi'nin 21 Mart League of Legends oyunu için ipucu sorusu Günahkar Kılıç'ın adı ne? oldu. Hadi ipucu 21 Mart akşamı League of Legends oyunundaki Günahkar Kılıç karakterinin gerçek adı ne? sorusunu sordu.
 

Günahkar Kılıç karakterinin gerçek adı


League of Legends oyunu dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Milyonlarca kullancısı olan League of Legends oyunun Türkiye'deki en ünlü isimlerinden biri Günahkar Kılıç oldu. Hadi'nin 21 Mart akşamı başlattığı yarışma sonrası meraklılar, "Günahkar Kılıç'ın adı ne?" sorusuna yanıt aradı. 

HADİ İPUCU CEVABI: YASUO
Hadi Gamer İpucu hesabı Intagram'da yaptığı paylaşımda, "hadi gamer bugün 19.30'da! Bugünkü ipucumuz "League of Legends" oyunundaki hırsıyla dikkat toplayan, atik bir kılıç uzmanı karakterden geliyor. Bir lonia savaş okulunun, efsanevi rüzgar tekniğini öğrenebilen tek ve en eski öğrencisinden bahsediyoruz. Ionia büyüğünün asıl katilini bulabilmek için Runeterra'yı dolaşarak fırtınalı bir yaşam süren bu karakterin takma adı "Günahkar Kılıç" desek?" ifadelerine yer verdi.

League of Legends tek başına ya da arkadaşlarınla kıyasıya mücadeleler verip, zafer sevincini sonuna kadar yaşayacağın rekabet oranı yüksek, temposu hızlı bir eşzamanlı strateji oyunudur.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"